Tenké ruže - červené, ružové a biele. Priemer: 4,5 cm. Množstvo: 36 kusov. Použite ich ako nádhernú dekoráciu na dort alebo roládu.
kukuričný škrob, zemiakový škrob, ryžový škrob, rastlinný olej (repkový), rastlinné koncentráty (reďkovka, čierne ríbezle, jablko), korektor kyslosti (E270), aróma, sladidlo (E950), arómy, farbivá (E172), E129 , E122)
| Energetická hodnota kJ | 1504 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 359,4 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 87,2 g |
| - z toho cukry | 0,6 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Španielsko
| Farba | biela / červená |
| Kategória: | Jedlé kvetiny na tortu |
| Cukrové kvety na torte | |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435035233437 |
| Kód produktu | 126065 |